More search options
We are looking in more than 100 shops for your best offer - please wait…
- Shipping costs to United States of America (modify to DEU)
Create preset

Hattie Hoffmani viimane vaatus -compare every offer

9789949597406 - Mindy Mejia: Hattie Hoffmani viimane vaatus
1
Mindy Mejia (?):

Hattie Hoffmani viimane vaatus (?)

Delivery from: Russian Federation

ISBN: 9789949597406 (?) or 9949597404, unknown language, Eesti digiraamatute keskus OU, New, ebook, digital download

$ 19.01 ( 1,286)¹(free shipping, without obligation)
pluss saatmiskulud
From Seller/Antiquarian
Lämmatava pingega kummituslik lugu, mis poeb su naha alla. – The Suspense is Thrilling Me Keegi ei tea, kes ta tegelikult on… Hattie Hoffman on kogu oma elu rolle mänginud: eeskujulik õpilane, eeskujulik tütar, eeskujulik kodanik. Aga Hattie tahab midagi enamat, midagi suuremat ja, nagu lõpuks selgub, midagi väga ohtlikku. Kui Hattie julmalt surnuks pussitatakse, rebib tragöödia tema väikese kokkuhoidva kodulinna ribadeks. Peagi saab selgeks, et Hattiel oli vägagi kompromiteeriv salasuhe. Tekib küsimus, kes veel sellest teadis? Ja kui kaugele oleksid nad valmis minema, et suhtele lõpp teha? Hattie poiss näib tema surma tõttu lausa hullunud, aga võib-olla oli ta Hattiesse nii sügavalt armunud, et tüdruk oli muutunud tema jaoks kinnisideeks? Või sattus Hattie oma impulsiivse ja uljaspäise iseloomu tõttu lihtsalt valel ajal valesse kohta, mis viis lõpuks tema vägivaldse surmani kellegi võõra käe läbi? Käänakuid ja ootamatuid pöördeid täis „Hattie Hoffmani viimane vaatus” taastab lugeja silme ees viimase aasta ohtlikult kütkestava noore naise elus, mille jooksul kerkivad pinnale väikelinna hämaraimad saladused… ning neiu ise liigub surmale üha lähemale. Mindy Mejial on Minnesota ülikooli bakalaureusekraad ja Hamline’i ülikooli kaunite kunstide magistrikraad. Kui põgusad vahepeatused Iowa Citys ja Galways välja arvata, on ta elanud kogu oma elu Minneapolises, kus on pidanud palju ameteid alates õunakorjajast ja lõpetades müügijuhiga. Võimas ja nugaterav „Hattie Hoffmani viimane vaatus” paneb lugeja mõtlema piiridele süütuse ja süü, tõelise olemuse ja pettuse vahel. Kas armastus viib eneseavastuse või enesehävituseni? Suurepärane üllatusi täis romaan, lugejad avastavad rõõmuga, et see raamat on üks vähestest, mis ühe päevaga läbi loetakse. – Suspense Magazine Fantastiline… – Pioneer Press Need lugejad, kes võtavad selle haarava psühholoogilise põneviku kätte seetõttu, et raamatul on ühiseid jooni Gillian Flynni romaaniga „Kadunud”, avastavad peagi rõõmuga, et Mejia enesekindel kirjutamislaad annab tuntud teemadele hoopis uue sügavuse, käsitledes manipulatsiooni ja identiteeti veelgi teravama nurga alt. Любовные романы/Современные любовные романы, book
Platform order number ЛитРес.ру: 24921395
Category: Любовные романы/Современные любовные романы
Data from 04/15/2018 19:14h
ISBN (alternative notations): 9949-597-40-4, 978-9949-597-40-6
Paid advertisements
The Wonky DonkeyThe Wonky Donkey
Kids will love this cumulative and hysterical read-aloud! "I was walking down the road and I saw . . .A donkey,Hee Haw!And he only had three legs!He was a wonky donkey." Children will be in fits of laughter with this perfect read-aloud tale of an endearing donkey. By the book's final page, readers end up with a spunky, hanky-panky, cranky, stinky, dinky, lanky, honky-tonky, winky wonky donkey! Thank you!
Compare price
Dog Man: Brawl of the Wild: From the Creator of Captain Underpants (Dog Man #6)Dog Man: Brawl of the Wild: From the Creator of…
Is Dog Man bad to the bone? The heroic hound is sent to the pound for a crime he didn't commit! While his pals work to prove his innocence, Dog Man struggles to find his place among dogs and people. Being a part of both worlds, will he ever fully fit in with one?
Compare price
Can't Hurt Me: Master Your Mind and Defy the OddsCan't Hurt Me: Master Your Mind and Defy the Odds
For David Goggins, childhood was a nightmare - poverty, prejudice, and physical abuse colored his days and haunted his nights. But through self-discipline, mental toughness, and hard work, Goggins transformed himself from a depressed, overweight young man with no future into a U.S. Armed Forces icon and one of the world's top endurance athletes. The only man in history to complete elite training as a Navy SEAL, Army Ranger, and Air Force Tactical Air Controller, he went on to set records in numerous endurance events, inspiring Outside magazine to name him The Fittest (Real) Man in America. In Can't Hurt Me, he shares his astonishing life story and reveals that most of us tap into only 40% of our capabilities. Goggins calls this The 40% Rule, and his story illuminates a path that anyone can follow to push past pain, demolish fear, and reach their full potential.
Compare price

9789949597406

Find all available books for your ISBN number 9789949597406 compare prices fast and easily and order immediatly.

Available rare books, used books and second hand books of the title "Hattie Hoffmani viimane vaatus" from Mindy Mejia are completely listed.

Books nearby

>> to Archive